Війна внесла суттєві корективи у звичне життя. Але потреби дітей лишаються незмінними. Літо – пора відпочинку. Дітям необхідно відновитись, перепочити та набратись здоров’я.
З метою допомогти дітям відволіктися від негативних думок, провести час з користю для фізичного та ментального здоров’я у закладах освіти Буринської міської ради з 03 червня по 20 червня 2024 року функціонують 23 табори з денним перебуванням, у яких послугами відпочинку охоплено 804 дітей.
Позитивний настрій дітей створюють дружні педагогічні колективи та адміністрація закладів освіти, організовуючи змістовне та цікаве дозвілля з урахуванням побажань дітей та батьків. Виховна робота у таборах з денним перебуванням включає поєднання відпочинку, спорту та пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність учнів. Діти в таборах залучаються до роботи в гуртках, туристичних походах та екскурсіях. Велике значення надається ознайомленню дітей з українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури.
Для дітей організовано одноразове, якісне, гаряче харчування, на що виділено 492,8 тисячі гривень коштів з міського бюджету.
Змістовно проведене літо – запорука міцного здоров’я, високої працездатності та відмінного настрою.