Відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників «Освіта Буринщини в умовах війни: виклики та їх подолання».

   Цьогоріч вона була виїзною.

   Учасники мали змогу на практиці ознайомитися з використанням інтерактивних застосунків для організації дистанційного та очного навчання: learning.ua, womply world, desmos, інтерактивних симуляції для вивчення природничо-математичних наук, Padlet, Mind Map тощо.

   Педагоги освітніх закладів демонстрували лайфхаки для вчителів, які можна використати в укриттях під час повітряної тривоги.

   Під час роботи конференції учасники пригадали правила надання першої допомоги, мінної безпеки, мали змогу побачити на практиці облаштування безпечного освітнього простору та ознайомитись з досвідом роботи в укритті не лише вчителів предметників та вихователів, а й логопеда, практичного психолога та музичного керівника.

   Підведення підсумків роботи серпневої конференції педагогічних працівників відбулося за дегустацією страв, приготованих за Збірником «Нове шкільне харчування» Євгена Клопотенка.

 

Підсумки роботи закладів освіти Буринської міської ради за 2022-2023 н.р.