Дорогі колеги, шановні батьки, дорогі наші діти, особливо випускники!

   Ще один з найважчих навчальних років підходить до завершення. Сьогодні всі маленькі українці – справжні герої, адже попри перешкоди вони продовжували здобувати знання.

   Повномасштабне вторгнення, блекаути, дистанційне навчання та постійні повітряні тривоги значно ускладнили освітній процес, який і так постійно зазнає змін та мусить проявляти гнучкість ще з часів пандемії.

   Для багатьох школярів  останній шкільний дзвінок сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

   Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали любов до нашої неньки України.

   Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.

   Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!