“ Досягнення та виклики на шляху створення  Нової української школи ”

         Традиційно напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проходять  серпневі педагогічні конференції, завдання яких – проаналізувати  підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, а разом з тим намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами громади.

        28 серпня на серпневу педагогічну конференцію зібралась освітянська спільнота  Буринської об’єднаної територіальної громади.  Підвести підсумки педагогічної діяльності  у 2017 – 2018 н. р. та  окреслити головні завдання  на новий  навчальний  рік  були запрошені  керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, вчителі. Урочистості проходили в актовій залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.М.Кравченка.

        З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник  голови  Буринської  міської ради Є. В. Базима , який привітав  освітян з початком нового навчального року та  вручив почесні нагороди.

           Учителі  Буринщини  мають значні  професійні надбання, високо оцінені на державному рівні. За сумлінну працю, досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління  Подякою Міністерства освіти і науки України  нагороджена Дзюба Надія Володимирівна – вчитель початкових класів Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Ю.М.Лавошника. Відзнаку  Сумської обласної ради отримала   Горошко  Наталія Миколаївна – директор закладу дошкільної освіти ( ясла – садок )  №1 « Ромашка» Буринської міської ради.

        «Сучасне суспільство вимагає від школи підготовки випускників, здатних самостійно вирішувати життєво важливі завдання, бути соціально активними, критично мислити,  використовувати   набуті ними знання на практиці у вирішенні життєвих ситуацій.  На сучасному етапі модернізації національної системи освіти важливе значення має пошук ефективних шляхів реалізації змісту освіти, спрямованої на формування  компетентнісного  випускника», – зазначив у доповіді «Досягнення та виклики на шляху створення  Нової української школи»  Домашенко  В.М.  Виступ начальника управління супроводжував показ відеофрагментів про стан готовності закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи.

        Для педагогічної спільноти України в цілому, і Буринщини зокрема, 2018/2019 навчальний рік буде особливим і наповненим цілою низкою яскравих нововведень.

         У закладах освіти Буринської міської ради триває активна підготовка до втілення ключових ідей Нової української школи та створення нового освітнього простору, що відчинить двері в школу майбутнього, максимально мотивує дітей до навчання та особистісного розвитку.

     У закладах освіти створено сприятливі умови для успішного втілення інноваційних процесів у всіх ланках освітньої галузі. На старті нового навчального року можна впевнено сказати, що освітянській галузі громади є чим пишатися, її стрімкий курс на випередження став запорукою успішної самореалізації молодого покоління регіону.

 

Резолюція серпневої конференції педагогічних працівників

ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГАЛУЗІ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ (Доповідь начальника управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму на серпневій конференції педагогічних працівників “Досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи”)