З метою оволодіння програмою «Діти і війна», практичні психологи опорних закладів Буринської громади з 09.05 до 13.05 взяли участь в онлайн-тренінгу, проведеному навчально-методичним центром психологічної служби Сумської області.

Методика «Діти і війна» дає можливість застосувати принципи втручань КПТ не на рівні спеціалізованої психотерапевтичної допомоги, а на рівні втручань “низької інтенсивності”, що дозволяє охопити базовою психологічною допомогою велику кількість дітей у режимі раннього втручання у відповідь на досвід психотравмуючих подій. Це можливо також завдяки ефективному груповому формату застосування даної методики та залученню батьків у форматі окремих сесій. В ході цих зустрічей батьки не тільки отримують підтримку для себе, але й вчаться принципів підтримки дітей на дорозі зцілення та розуміння за чим слідкувати у їхньому стані  та коли в разі потреби необхідно звертатися за більш спеціалізованою допомогою. У контексті війни в Україні цей підхід, уже апробований в часі подій 2014 року, дає можливості надати у швидкі терміни грамотну психологічну допомогу великій кількості потребуючих того дітей та родин.

Бережемо своє здоров’я та здоров’я наших дітей!