З 14 по 16 червня 2021 року  в дитячому оздоровчому таборі “Восход”  комунального закладу Путивльської територіальної громади Сумської області “Центр позашкільної роботи” відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Нашу громаду представляли переможці міського етапу рій “Отамани” Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Ю.М. Лавошника.

Три дні були насичені заліковими конкурсами та змаганнями з впоряду, домедичної, фізичної та тактичної підготовки, стрільби з пневматичної зброї, метання гранати, з історії українських збройних формувань та таборування.

Джури Буринської громади виявили наполегливість, бажання до перемоги. І як результат посіли І місце серед 11 учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) 2021.

Тож вітаємо рій “Отамани” у складі: Вадима Данілушкіна, Аліни Бондаренко, Анни Сапсаєнко, Вадима Половка, Вадима Івлєва, Максима Ананка, Владислава Конопленка, Богдана Драбовського, керівників рою Тетяну РОМАНЧУК та Юрія КОНОПЛЕНКА з вдалим виступом.

Бажаємо нашим отаманам здоров’я, наснаги, подальших феєричних перемог, козацької витримки, незламного бойового духу та гідно представити нашу громаду та Сумську область на ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).