Літо – час відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення, нових вражень. Словом, приємна і безтурботна пора.

   9 червня стартував літній дитячий оздоровчо-відпочинковий сезон. Школярі завжди чекають цього періоду з великим нетерпінням, бо зможуть знайти нових друзів та побувати в різних куточках нашого мальовничого краю. Для багатьох дітей улюбленими місцями відпочинку та розвитку стануть саме літні табори з денним перебуванням.

   У 2021 році у закладах освіти Буринської міської ради функціонує 18 пришкільних таборів у яких залучено до відпочинку 910 школярів, 2 профільних табори, які відвідує 110 гуртківців, 7 мовних таборів де поглиблюють знання з англійської мови 85 обдарованих школярів.

   У таборах з денним перебуванням організовано дворазове харчування середня вартість якого в день становить 30 гривень.

   Усі заклади дошкільної освіти на період проведення оздоровчої кампанії переведені на санаторний режим роботи. У літній оздоровчий період у дошкільних закладах збільшили на 10% витрати на харчування для придбання свіжих овочів і фруктів.

   Відпочинок − це комплекс спеціальних заходів виховного та спортивного характеру, змістовне дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, розвиток духовності та соціальної активності дітей. Змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів, захоплюючими екскурсіями, належним харчуванням забезпечуватимуть начальники таборів, вихователі, керівники гуртків, працівники кухні, технічні працівники.

   Тож нехай літній відпочинок допоможе дітям запастися здоров’ям, мовними навиками та енергією.