Швидко спливає час…  20 червня завершили свою роботу табори відпочинку з денним перебуванням. Найголовніше для педагогів було створення безпечних, якісних умов перебування школярів у пришкільних, профільних, мовних таборах. Основним змістом виховної діяльності закладів відпочинку стало забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

У таборах працювали педагоги-вихователі, адміністративно-господарський та обслуговуючий персонал, які забезпечували виконання дітьми розпорядку дня, організовували їх побут і готували та проводили оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планами виховної роботи.

Педагоги доклали максимум зусиль, щоб дозвілля дітей було цікаво організованим. Кожен день був насичений різноманітними заходами, подіями, приємними сюрпризами та складався з урахуванням побажань дітей. Щодня вихованці брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, вікторин, брейн-рингів, відвідували підприємства та організації Буринщини, малювали та розважались.

Діти були активними учасниками екскурсій по визначних місцях району, області, України, туристичних походів стежинами рідного краю. Так, за  червень  2019 року проведено 14 екскурсійних подорожей за межі району, якими охоплено 313 дітей. Школярі відвідали міста Суми, Умань, Конотоп, Путивль, населені пункти Нижню Сироватку, Дубов’язівку, Кулишівку, Бездрик.

Усього на харчування дітей у таборах з денним перебуванням використано 341 тис. гривень, на оновлення матеріальної бази – 92,9 тис. гривень коштів місцевого бюджету.

На прохання управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму для здешевлення вартості харчування школярів у таборах з денним перебуванням керівниками фермерських господарств було виділено 50 тисяч гривень. Допомогу надали: Стеба І.Г., Гусак А.І., Закоморний І.І., Гудименко О.М., Ковтуненко А.І., Рудецький  С.І., Власенко В.М., за що ми їм щиро вдячні.

Ось таке воно веселе, цікаве, наповнене щастям життя вирувало у таборах з денним перебуванням. Діти отримали безліч гарних емоцій та позитивних вражень.

Дуже хочеться, щоб наші вихованці щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій, а літо – це пора для відпочинку.