Спільними зусиллями працівників закладів освіти, батьків, громадськості Буринської громади, за сприяння міського голови Віктора Ладухи активно ведеться підготовка до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, адже створення комфортних умов для виховання та навчання дітей – це першочергове завдання для забезпечення якісних освітніх потреб.

Станом на 19.06.2019 в закладах освіти Буринської міської ради з потреби 2060 куб. м дров заготовлено 989,2 куб м, що становить 48  відсотків.

Сьогодні ведеться завершення заготівлі дров у Воскресенському НВК, для підвозу яких транспорт надано міським головою.

Робота по забезпеченню закладів освіти дровами триватиме й надалі, тому  можна бути впевненими, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно.