Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради 7 лютого на базі Буринської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар бібліотекарів закладів загальної середньої освіти на тему: «Літературне краєзнавство як одна з форм пізнання свого краю». Семінар розпочався з екскурсії до Буринського краєзнавчого музею, де бібліотекарі познайомилися з історією рідного краю.

Продовжили роботу у бібліотеці загальноосвітньої школи №3. Багаторічним досвідом, власними напрацюваннями, цікавими прикладами та порадами поділилася  Лістунова Світлана Василівна – бібліотекар закладу. Світлана Василівна звернула увагу на планування роботи шкільної бібліотеки, правильність ведення документації шкільної бібліотеки, організації роботи з дітьми. Наголосила на необхідності застосування у бібліотечній роботі інформаційно-комунікаційних технологій, що сприяють не тільки оновленню форм і методів роботи, а і створюють новий позитивний образ шкільної бібліотеки. Надала консультацію по впровадженню у практику роботи шкільних бібліотек універсальної десяткової класифікації (УДК).

Учасники семінару переглянули захід «Літературна зустріч з місцевою поетесою Валентиною Петрівною Колесник». У ході заходу учні закладу читали власні вірші, вірші місцевої поетеси Колесник В.П., а потім насолодилися поезією самого автора Валентини Колесник.

Методист методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Черненко А.Г. у виступі розповіла про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек, наголосила на необхідності створення медіатек у закладах загальної середньої освіти. Зробила аналіз стану забезпечення учнів 1,5,10 класів підручниками та підвела підсумки семінару.

Семінар пройшов на високому професійному рівні, плідно, у теплій атмосфері. Слухачі семінару жваво обговорювали бібліотечну роботу, охоче ділилися досвідом роботи. Подякували гостинним господарям школи за можливість почерпнути нове із скриньки методичних знахідок.