«Готовність дітей дошкільного віку до участі  в  освітньому процесі в умовах НУШ» – така назва семінару керівників закладів загальної середньої освіти Буринської громади, який проходив 06 лютого 2019 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №2 « Джерельце» Буринської міської ради .

У своєму виступі директор  закладу Буринченко С.М. зупинилась на ключових завданнях  та проблемах дошкільної освіти.  Учасники семінару переглянули  відеопрезентацію закладу, виставку « Калейдоскоп педагогічних надбань».

Організацію  інтегрованої  діяльності  дітей старшого дошкільного віку було представлено   на занятті «Лісова школа»  ( вихователь – Толстенко Ю.В.)

Виховна година у 1-А « Пригоди першокласників у зимовому лісі»

( вихователь – Василенко В.М.) та година спілкування у 1-Б  « Людина починається з добра» ( вихователь –  Фенченко  Н.І.)  показали рівень сформованості освітніх компетентностей  у школярів в умовах нової української школи, яка  стартувала з 1 вересня 2018 року.

На часі  стала доповідь та майстер – клас у формі ділової гри   вчителя – логопеда Жукової О.А. з проблеми формування мовленнєвої готовності дошкільникв до інтегрованого навчання.

Методичний захід  пройшов в атмосфері творчої співпраці  та пізнавальної активності.