1 лютого 2019 року на базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка було проведено І (міський) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Цей фестиваль-конкурс проводився вперше, який зібрав дітей та підлітків восьми закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради. Конкурсанти змагались у номінаціях «Живе слово», «Співуча веселка» (соло, ансамбль, акапело), «Магія танцю» (класичний та сучасний танок). Мета конкурсу – патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців, підвищення їх художньої майстерності, залучення до вокального, хореографічного, музичного та естрадного мистецтва обдарованих дітей та молоді, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню.

Найбільш змістовну, різножанрову програму представили: міські школи, Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.Я. Базими.

Серед п’яти ансамблів найкращими були: ансамбль Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка, керівник Говоруха Ю.О., ансамбль Успенської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.П. Головенського, керівник Вакуленко С.П.

Грома Дар’я з Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Ю.М. Лавошника, керівник Топчієва-Зюзько Ю.І., Нереуцький Нікіта з Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3, Бугара Юлія з Успенської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.П. Головенського (під музичний супровід), Бруслик Ольга з Успенської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.П. Головенського (акапельно), керівник Вакуленко С.П.,  вибороли перші місця з вокального співу (під музичний супровід та акапельно).

У номінації «Живе слово» взяли участь вісім учасників. Кращими були Денисенко Данило (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст.№1 імені В.М. Кравченка), керівник Коверсун В.М., Зьоменко Богдан (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника), (гумор), керівник Пилюта В.Г., Аліна Удовенко (Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.Я. Базими), керівник Мамочка О.В., Краснянський Володимир (Воскресенський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ), (гумор).

У номінації «Магія танцю» найкращу виконавську майстерність продемонстрували танцювальні колективи: Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 імені В.М. Кравченка (керівник Сахненко І.М.), Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.Я. Базими (керівник Соколенко Т.П.).

Вирізнялись новими костюмами учні міських шкіл.

Слід окремо відзначити оригінальність, новизну та креативність представлення виступів Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 імені В.М. Кравченка.

Сподіваємось, що наступного року ми побачимо ще більше талантів, які будуть показувати не лише свої здібності, а й відстоювати честь міста на обласному рівні.

Дякуємо всім учасникам та їх керівникам за активну участь у конкурсі.

Бажаємо натхнення на нові досягнення!

Олена Матвєєва, методист методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради