1 лютого на базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.М.Кравченка відбулось урочисте  вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо навчання учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа» вчителям початкових класів, які навчатимуть першокласників в 2019-2020 навчальному році. З вітальними словами виступили головний спеціаліст управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Дехніч Т. В. та тренер навчання вчитель Буринської спеціалізовованої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Ю.М.Лавошника Дзюба Н.В.. Вчителям разом із сертифікатами було вручено методичні посібники для практичного використання в освітньому процесі розроблені старшими викладачами кафедри теорії та методики Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.