Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладах освіти

Заклад освіти

Кількість учнів

1. Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка (опорний заклад)

455

2. Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника

286

3. Буринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3

222

4. Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Г.П. Головенського

118

5. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Г.Я. Базими

134

6. Жуківська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

35

7. Суховерхівська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

26

8. Воскресенський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

30

9. Філія «Олександрівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад ім. О.О. Коробенкова» Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка

7

10. Філія «Степанівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Буринської спеціалізованої школа І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка

33

11. Буринський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Ромашка» Буринської міської ради Сумської обл.

130

12. Буринський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Джерельце» Буринської міської ради Сумської обл.

134

13. Буринський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Сонечко» Буринської міської ради Сумської обл.

45

14. Вознесенський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Пролісок» Буринської міської ради Сумської обл.

5

15. Жуківський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок» Буринської міської ради Сумської обл.

11

16. Успенський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» Буринської міської ради Сумської обл.

24

17. Суховерхівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» Буринської міської ради Сумської обл.

9

18. Червонослобідський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Світанок» Буринської міської ради Сумської обл.

32

19. Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка (опорний заклад) у тому числі дошкільників

18